De ontwikkeling van een serie.

Geen categorie

The Dragon Queen series is ontstaan uit een enkel idee: wat zou er gebeuren als een jonge vrouw een drakenei zou vinden?

Op die vraag volgde een antwoord, maar ook vele andere vragen: wat gebeurt er met haar? Is het geoorloofd? Waar is moeder-draak? Wie is de hoofdpersoon en wat is haar achtergrond? Ik wilde de ontwikkeling van Mara graag laten zien als een weerspiegeling van haar leven. Wat begint als een verhaal over een jonge vrouw uit een welgesteld gezin, ontwikkelt zich al snel tot een verhaal vol avontuur, spanning en gevaar. Dat klinkt als een cliché, toch heb ik er mijn eigen draai aan gegeven.

Toen ik aan het verhaal van Mara begon, wilde ik laten zien dat fantasy niet altijd een dik boek nodig heeft. De uitdaging was dan ook om niet te veel details te geven en van het pad van Mara af te wijken. Het zoeken van de balans was in eerste instantie een leuke opgave, want in mijn hoofd is het verhaal veel uitgebreider dan uiteindelijk op papier is gekomen. Uiteindelijk ben ik zelf afgeweken van die uitdaging, want er was gewoon te veel te vertellen!

Inmiddels zijn de drie novelles Blood Curse, Blood Rivals en Blood Magic samengevoegd in een boek met een nieuwe cover (Dragon Heart), en is de Engelstalige serie vertaald.

Ik kijk in ieder geval al uit naar de reacties!

*************************************************************************************

Amazon:

Goodreads

Elsa Bakker: “Draakachtig goede serie.”

Jennifer R: “An exquisite adventure told in so little time.”

J Gruit (Instagram): “Discovered Blood Curse by @auteurvisserursula yesterday. Hooked straight away, can’t wait to find some more reading time today.” 

The Book dragon’s Nook: “Ursula heeft een leuke vlotte en beeldende schrijfstijl waarmee ze je als lezer  de wereld van Mara weet in te trekken en oh wat is die wereld geweldig gaaf en wat zijn de draken prachtig. Heerlijk, I love it!”

Mustread or not:Een verhaal dat naar meer doet verlangen…”

Kobo 5*: “Ursula writes in such a way, that you see everything as if you were watching a movie.”

************************************************************************************

Nieuwsgierig geworden?

Kobo

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.